NASZE GOSPODARSTWO

 

 

 

Nasze 8-hektarowe gospodarstwo jest położone 40 km na pd-zach.od centrum Warszawy. Mozna do nas dojechać łatwo i szybko szosą krakowską przez Janki albo przez Piaseczno.

  

PLAN DOJAZDU!

 

 

Gospodarstwo agroturystyczne "Racibory" powstało w 1992 roku, prowadzimy je od lat z pasją i zaangażowaniem, a motorem naszego działania jest miłość do koni oraz zamiłowanie do prostego zycia na wsi w otoczeniu dzieci i zwierząt.

 

 

Oprócz działalności agroturystycznej i hodowli koni mamy również ekologiczny sad i warzywnik, robimy konfitury, ,wino, kisimy kapustę, staramy się żyć bardziej XIX-wiecznie,  w zgodzie z naturą, porami roku - wolniej i pełniej niż żyliśmy mieszkając w Warszawie,  gdzie urodziliśmy się i studiowaliśmy. Mieszkaliśmy pare lat we Francji i Włoszech, ale nawet na Lazurowym Wybrzeżu nie bylismy tak szczęśliwi jak w naszych Raciborach.

 

 

Chętnie gościmy u nas wszystkich tych, którzy mają ochotę zwolnić na chwilkę biegu, przyjrzeć się przyrodzie, pojeździc konno, przejechać się bryczką po lesie, zaorganizować u nas piknik, spotkać się w gronie rodziny, znajomych lub współpracowników; po prostu odpocząć i miło spędzić czas.  Zapraszamy!

 

Powrót